Details, Fiction and almanca kursu1) Alman vatandaşı Almanya’da ikamet etmeli ve Aile birleşimi için başvurabileceği kişi/kişiler kendi eşi veya çocuğu olmalıdır.

-Kamu kurumlarının personel alımlarında KPSS ile birlikte yabancı dil bilgisi düzeyinin de belgelenmesinin gerekli olduğu durumlarda KPSS adayları,

Bu düzenleme ile Almanya'ya gelecek olan bu kişilerin, en azından basit bir şekilde de olsa Almanca iletişim kurarak, toplumsal hayata katılmalarının sağlanması amaçlanmaktadır.

A1 Almanca Sınavı, Almanya’da bulunan yakınının yanına yerleşmek isteyenlerin girmesi gereken temel seviye sınavıdır. Almanca Aile Birleşimi Sınavı olarak da bilinen bu sınava başvuru yapabilmek için başvuru sahibinin Almanya’da bulunan kişiye yakınlık derecesi; eş, nişanlı, anne-baba veya kişinin çocuğu olabilir.

Size verilen kısa metinlerlerle ilgili soruları cevaplama ve talep edilen istekle ilgili bilgilendirmenin eşleştirmeisni yapma.

B1, bağımsız dil kullanımının söz konusu olduğu bir seviye olup; Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubemizde eighty two saatlik bir kur eğitimle bu seviye eğitimini bitiren bir kişi Almanca ile ilgili aşağıdaki becerileri kazanmış olur.

İletişim ve kayıt Dil kurslarımızdan birine ilgi duyuyor ya da daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?  Sizing memnuniyetle gardenımcı oluruz.

Dil tazminatı için geçerlilik süresinin 5 yıl olduğu da ÖSYM tarafından duyurulmuştur. 5 yıl sonunca puanı yenilenmeyenlerin seviyesi bir alta düşecek ve yabancı dil seviyeleri C olanların dil tazminatları kesilecektir.

  M. KIR : 3Ds Max Kursu'nda almanca kursu tasarım ilgili alınacak en profesyonelce en pratik ve uygulanabilir bir kurstu.

Aile birleşimi yapanlar Almanya Federal Cumhuriyeti’ nde mutlaka sağlık koşullarına uygun ve güvenli bir konutta oturmaları gerekmektedir.

Bu nedenle Almanya'da yaşayan kişiden son üç aya ait maaş bordrosu veya işyeri sahibi ise gelir beyan etmesi istenir. Böylece buradan giden kişi ile birlikte yaşamları garanti altına alınmış olur.

Seviyelere uygun olarak verilen eğitim, değerlendirme sınavları ile değerlendirilerek; öğrencilerin gelişim düzeyleri kontrol edilir. Öğrencilerin sınav sonrası başarısız almanca kursu olmaları durumunda; grup arkadaşlarına yetişmesi advertına ek ders planlanır.

A1, temel seviye olarak kabul edilir. Bu seviye bitirildiğinde Almanca dil kullanımı sınırlıdır. Almancayı hiç bilmeyen kişiler eighty two saatlik eğitimi tamamladıktan sonra bu seviyeye ulaşır.

Türkiye’den gidecek eşin hemen çalışıp gelir getirebilme durumu olmadığı için, aile birleşimi almanca kursu Almanya’da yaşayan eşin geliri aile birleşimi sonucunda da yeterli olması gerekir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Details, Fiction and almanca kursu”

Leave a Reply

Gravatar